YAKUT ,BAŞKANDAN VEFA ÖRNEĞİ

13 Aralık 2015, Pazar, 7:01 | Diyarbakır Haberleri, Spor | Bu Haber 570 kişi tarafından Okundu | 0 yorum
jpg
2008-2009 sezonunda Diyarbakırspor’u PTT 1.Ligi’nden Süper Lig’e çıkaran ve kendisinin başkanlığı bırakmasından sonra 4 sezon içinde amatöre kadar düşen Yeşil-Kırmızılı kulübe son şampiyonluğunu yaşatmış olan Dr. Abdurrahman Yakut, şampiyon kadronun önemli iki oyuncusunu ağırlayarak bir kez daha vefasını gösterdi.   Ankaragücü’nde futbol yaşantısına devam eden Emrah Bozkurt ve aynı takımda yardımcı antrenörlük yapan Zafer Şahin, […]

2008-2009 sezonunda Diyarbakırspor’u PTT 1.Ligi’nden Süper Lig’e çıkaran ve kendisinin başkanlığı bırakmasından sonra 4 sezon içinde amatöre kadar düşen Yeşil-Kırmızılı kulübe son şampiyonluğunu yaşatmış olan Dr. Abdurrahman Yakut, şampiyon kadronun önemli iki oyuncusunu ağırlayarak bir kez daha vefasını gösterdi.

 

Ankaragücü’nde futbol yaşantısına devam eden Emrah Bozkurt ve aynı takımda yardımcı antrenörlük yapan Zafer Şahin, Amedspor’la yapacakları lig maçı için geldikleri Diyarbakır’da ziyaret ettikleri Yakut tarafından ağırlandı.

YAKUT ‘O KADROYU UNUTMAK MÜMKÜN DEĞİL’

Beraber yemek yediği Emrah ve Zafer’le anıları tazeleyen Yakut, o günleri unutmanın mümkün olmayacağını söyledi.

Yakut,”Ne yazık ki Diyarbakırspor’un son şampiyonluğu oldu. Daha sonra kulüp kötü yönetilerek yok edildi. İnsanın üzülmemesi mümkün değil. Bize o büyük başarıyı yaşatan oyuncularla olan irtibatımız hiç kesilmedi.

Emrah ve Zafer de bizim asla unutmayacağımız oyunculardı. Çok değerli katkılar sundular. Güzel bir ekip dayanışmasıyla şampiyon olmuştuk.  Bundan sonra vefamızı göstermeye devam edeceğiz.” dedi.

Share Button
Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ


Henüz yorum yapılmamış.