TESİSLEŞME İÇİN BÜYÜK KATKI SUNUYORUZ’

26 Mart 2014, Çarşamba, 6:49 | Spor | Bu Haber 5.826 kişi tarafından Okundu | 1 yorum
TESİSLEŞME İÇİN BÜYÜK KATKI SUNUYORUZ’
TESİSLEŞME İÇİN BÜYÜK KATKI SUNUYORUZ’ TFF İcra Kurulu Üyesi Edip Eren, Bölgedeki kulüplere Tesisleşme konusunda büyük katkı sunduklarını söyledi. Eren, 2014-2015 sezonunda TFF’den mali yardım almak isteyen kulüpleri gerekli başvuruları bir an önce yapmaları konusunda da uyardı. SON TARİH 1 NİSAN Türkiye Futbol Federasyonu’nun futbolun geliştirilmesi amacıyla futbol kulüpleri ile futbol ile ilgili kurum ve […]

TESİSLEŞME İÇİN BÜYÜK KATKI SUNUYORUZ’

TFF İcra Kurulu Üyesi Edip Eren, Bölgedeki kulüplere Tesisleşme konusunda büyük katkı sunduklarını söyledi. Eren, 2014-2015 sezonunda TFF’den mali yardım almak isteyen kulüpleri gerekli başvuruları bir an önce yapmaları konusunda da uyardı.

SON TARİH 1 NİSAN

Türkiye Futbol Federasyonu’nun futbolun geliştirilmesi amacıyla futbol kulüpleri ile futbol ile ilgili kurum ve kuruluşların altyapı, tesis, eğitim ve futbol gelişim projeleri için mali yardım düzenleyen Kaynak Kullandırma Talimatı gereğince, kulüplerin  2014-2015 sezonunda mali yardımdan yararlanabilmesi için başvuru süresi 1 Nisan’da sona erecek.

TFF Kaynak Kullandırma Talimatının 4. Maddesi 5. fıkrası gereğince 1 Nisan tarihinden sonra yapılacak başvurular, 2014-2015 sezonunda değerlendirmeye alınmayacak olup, 2015-2016 sezonunda değerlendirmeye alınmak üzere bekletilecek.

EREN ‘CİDDİ KAYNAK AKTARIYORUZ’

TFF İcra Kurulu Üyesi Sayın Edip Eren, tesisleşme konusunda özellikle Doğu ve Güneydoğu’daki kulüplere ciddi maddi kaynak sağladıklarını söyledi.

Eren,”Tesisleşme anlamında büyük eksikliklerin olduğu bölgemizde sunacağımız katkılarla tesisleşme anlamında büyük bir eksikliği gidereceğiz. Göreve geldiğimiz günden beri bölgemizden tesis yardımı doğrultusunda TFF ye başvuru yapan hiçbir kurum ve kuruluşun başvurusunu geri çevirmedik. Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor ve Yeni Diyarbakırspor başta olmak üzere kulüplere ciddi katkılar sunduk. Kulüplerimizden yeni yardımlar için bir an önce başvurularını tamamlamalarını bekliyoruz.” dedi.

SPOR TABAN BİRLİKLERİNDEN EREN’E TEŞEKKÜR

Diyarbakır ASKF Başkanı Remzi Dayan ve Diyarbakır Amatör Sporcular Dernek Başkanı Mesut Deri, Türkiye futbol federasyonu icra kurulu üyesi Edip Eren’e Tesisleşme konusundaki duyarlılığından dolayı teşekkür ettiler. DAYAN ve DERİ yaptıkları ortak açıklamada: Diyarbakır’lı hemşerimiz Edip Eren ile gurur duyuyoruz Diyarbakır’daki kulüplerimizin tesisleşmesi konusunda çok büyük katkıları var böyle hemşerisizlere hepimizin destek olması gerekir diye konuştular.

 

 

Share Button
Anahtar Kelimeler:

YORUM YAZ


8 Aralık 2014 Pazartesi, 16:05
ramazan yalçın

kapalı halı nsaha yapmak istıyorumniğdenin çiflkik ilçesine hiç bir spor tesisi yok gençlerin ve öğrencilerinfaydalanması için ama hibe ve kiredi talep ediyorum TFF YARDIM VE DESTEK BEKLİYORUMYARDIMCI OLURDA YOL GÖSTERİRSENİZ MEMNUN OLURUM İRTİBAT BOR BAKKALLAR VE BAYİLER ODASI BASKANI RAMAZAN YALÇINİSTASYON CADBEŞER AP KAT 2 NO 6 BOR NİĞDE CEP05368976450