SÜPER AMATÖRDE HEBUN ALİPINAR FIRTINASI

30 Kasım 2014, Pazar, 9:04 | Spor | Bu Haber 1.413 kişi tarafından Okundu | 1 yorum
HEBUN ALİPINARSPORDA GALİBİYET SEVİNCİ
Diyarbakır Süper Amatör Ligi’nde Lider Hebun Alipınarspor ligde karşılaştığı Yeniköy sporu 4-0 yenerek Na mağlup liderliğini sürdürdü. Vali Cemil Serhatlı Beyaz Tebeşir tesislerinde oynanan 7.hafta müsabakasında Hebun Alipınarspor Yeniköy sporu Süleyman, özgür, Yılmaz Özkan ve genç Muhammed’in attığı gollerle 4-0 galip gelerek puanını 21’e yükseltti. BİSMİL BELEDİYESPORDA SKANDAL Vali Cemil Serhatlı Beyaz Tebeşir tesislerinde oynanması […]

Diyarbakır Süper Amatör Ligi’nde Lider Hebun Alipınarspor ligde karşılaştığı Yeniköy sporu 4-0 yenerek Na mağlup liderliğini sürdürdü.

Vali Cemil Serhatlı Beyaz Tebeşir tesislerinde oynanan 7.hafta müsabakasında Hebun Alipınarspor Yeniköy sporu Süleyman, özgür, Yılmaz Özkan ve genç Muhammed’in attığı gollerle 4-0 galip gelerek puanını 21’e yükseltti.

BİSMİL BELEDİYESPORDA SKANDAL

Vali Cemil Serhatlı Beyaz Tebeşir tesislerinde oynanması gereken Sur Belediye spor Bismil Belediyespor Müsabakasında Bismil Belediye sporlu futbolcular sahaya çıkmasına rağmen Takım Antrenörünün maça geç gelmesinden dolayı maçın hakemi Hüseyin Han tutanakları tutarak Maçı tatil etti. Sur Belediye sporun hükmen galibiyet alması bekleniyor.

7.HAFTANIN SONUÇLARI

HEBUN ALİPINARSPOR 4 – YENİKÖYSPOR 0

K.PINAR BLDSPOR 2 – BAĞLAR BLDSPOR 0

Y.ŞEHİR BLDSPOR 2 – ÇINAR BLDSPOR

SİLVAN BLDSPOR 4 – ALİPAŞASPOR 3

ZİRAATSPOR 0 – ERGANİSPOR 4

SUR BLDSPOR-BİSMİL BLDSPOR(HAKEM TARAFINDAN TATİL EDİLDİ)

ÇERMİKSPOR 3 – AMEDSPOR 0 (HÜKMEN)

 

Share Button
Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ


1 Aralık 2014 Pazartesi, 20:12
Ahmet Sevinç

öncelikle mrb ben biz futbol izleyicisi olarak hebun aliparspor maçını zevkle izliyenlerdenim. Cidden bu takım Üst ligler düzeyinde ve hepsi Pırıl Pırıl gençler daha üst düzeyde futbol oynayacaklarına inanıyorum bizim üst ligde ki Takım’lar gidip boş adamları alıyorlar ve o kadar masrafta Bulunuyolar cidden yazık bu çocuklara onların adına ben üzülüyorum biraz kendi memleketinize sahip Çıkın Gençlerinize sahip Çıkın bu coçuklar en azından yürekleriyle oynarlar bizde yabancı sevgisi var bu yanlış bi düşünce hiç kimse diyarbakır cocuğunun eline su dökemez artık sizde bunun bilincinde olun …