ERGANİSPORLU FATİH SİLOPİ SPORDA

20 Temmuz 2015, Pazartesi, 3:16 | Diyarbakır Haberleri, İlçe Haberleri, Spor | Bu Haber 741 kişi tarafından Okundu | 0 yorum
ERGANİSPORLU FATİH SİLOPİ SPORDA.JPG
Diyarbakır Deplasmanlı 1. Amatör Futbol Ligi Takımlarından Erganispor’un takım kaptanı Fatih Coşkun, Bölgesel Amatör Ligi (BAL) Takımlarından Silopispor’a transfer oldu. Geçen sezon Erganispor forması altında önemli maçlara imza atan 31 yaşındaki tecrübeli futbolcunun, Silopispor ile 1 yıllık sözleşme imzaladığı bildirildi. Fatih Coşkun konuya ilişkin yaptığı açıklamada, Silopispor ile her konuda anlaşmaya vardığını ve yeni sezonda […]

Diyarbakır Deplasmanlı 1. Amatör Futbol Ligi Takımlarından Erganispor’un takım kaptanı Fatih Coşkun, Bölgesel Amatör Ligi (BAL) Takımlarından Silopispor’a transfer oldu.

Geçen sezon Erganispor forması altında önemli maçlara imza atan 31 yaşındaki tecrübeli futbolcunun, Silopispor ile 1 yıllık sözleşme imzaladığı bildirildi.

Fatih Coşkun konuya ilişkin yaptığı açıklamada, Silopispor ile her konuda anlaşmaya vardığını ve yeni sezonda başarılı olmak istediğini söyledi.

İKİ ŞAMPİYONLUK YAŞADI

Coşkun, “Hedefi olan bir kulübe geldim. Burada başarılı olup şampiyonluk yaşayacağıma inanıyorum. Daha önce Erganispor ve Yeni Diyarbakırspor’da şampiyonluklar yaşadım. Aynı şampiyonlukları Silopispor’da da yaşamak istiyorum. Silopispor’a geldiğim için çok mutluyum” dedi.

Erganispor ve Yeni Diyarbakırspor takımlarında şampiyonluk yaşayan tecrübeli futbolcu, daha önce Malatya Belediyespor , Kayapınar Belediyespor ve Nusaybin Demirspor takımlarında da forma giymişti.

Share Button
Anahtar Kelimeler:

YORUM YAZ


Henüz yorum yapılmamış.