ERGANİSPORDAN ÖZDEMİRE TEŞEKÜR

6 Ocak 2016, Çarşamba, 2:24 | Diyarbakır Haberleri, İlçe Haberleri, Spor | Bu Haber 660 kişi tarafından Okundu | 0 yorum
ERGANİSPORDAN ÖZDEMİRE TEŞEKÜR.
Erganispor Kulüp Başkanı Ekrem Senvar, iş adamı Nihat Özdemir ve Sezai Bacaksız’ a teşekkür etti. Bölgede sporun gelişmesi için yaptığı katkılarla takdir toplayan Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir ve Sezai Bacaksız, Diyarbakır Süper Amatör Futbol Ligi’nde zirve mücadelesi veren Erganispor’a bir kez daha destek çıktı. Geçmiş yıllarda Erganispor’a hem kamp hem de maddi […]

Erganispor Kulüp Başkanı Ekrem Senvar, iş adamı Nihat Özdemir ve Sezai Bacaksız’ a teşekkür etti.

Bölgede sporun gelişmesi için yaptığı katkılarla takdir toplayan Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir ve Sezai Bacaksız, Diyarbakır Süper Amatör Futbol Ligi’nde zirve mücadelesi veren Erganispor’a bir kez daha destek çıktı. Geçmiş yıllarda Erganispor’a hem kamp hem de maddi destek sunan Özdemir, Kulüp Başkanı Senvar,ın  talebi üzerine devre arası kampını karşılama sözü verdi.

SENVAR’ÖZDEMİR HER ZAMAN BÖLGE KULÜPLERİNE DESTEK OLMUŞTUR’

Senvar, yaptığı açıklamada, Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve iş adamı Nihat Özdemir’in devre arası kamp masraflarını üstlendiğini söyledi. Senvar, bölgenin önemli simalarından olan Nihat Özdemir’ve Sezai Bacaksız çok değerli bir şahsiyet olduğunu ve bunu her alanda ispatladığını belirtti. Senvar, Özdemir’in her zaman olduğu gibi bölge kulüplerine büyük destek verdiğini ve bu desteğini bir kez daha devam ettirdiğini kaydetti.

LİMRA LİMAK OTELDE ÜCRETSİZ KAMP

Senvar, şöyle dedi: “Sayın Nihat Özdemir sadece bize değil bütün bölge kulüplerine destek veriyor. Kapısını çalan ve destek isteyen her kulübe maddi ve manevi anlamda katkı sunuyor. Özdemir’in sahibi olduğu Limak Limra  otelde ücretsiz kamp yapacağız. 12 Ocak’ta başlayacak devre arası kampımız 22 Ocak’ta sona erecek. Kamp masraflarımızı üstlenen ve her zaman yanımızda olan Nihat Özdemir ve Sezai Bacaksız sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz.”

 

Share Button
Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ


Henüz yorum yapılmamış.