ERGANİSPORDA HAZIRLIKLAR DEVAM EDİYOR

27 Ocak 2016, Çarşamba, 10:16 | Diyarbakır Haberleri, İlçe Haberleri, Spor | Bu Haber 681 kişi tarafından Okundu | 0 yorum
ERGANİSPORDA HAZIRLIKLAR DEVAM EDİYOR.(1)JPG
Diyarbakır Deplasmanlı Süper Amatör Lig ekiplerinden Erganispor, ligin ikinci devresine sıkı bir şekilde hazırlanıyor. Devre arası kamp çalışmalarını Antalya’da gerçekleştirdikten sonra ilçeye dönen Erganispor kaldığı yerden devam ediyor. Sarı siyahlı ekip, ilçe tesislerindeki sahada günde tek idmanla ligin ikinci devresine hazırlanıyor. KANAT’HEDEF ŞAMPİYONLUK’ Erganispor Teknik Sorumlusu Mehmet Kanat, ligin ikinci devresine sorunsuz bir şekilde hazırlandıklarını […]

Diyarbakır Deplasmanlı Süper Amatör Lig ekiplerinden Erganispor, ligin ikinci devresine sıkı bir şekilde hazırlanıyor. Devre arası kamp çalışmalarını Antalya’da gerçekleştirdikten sonra ilçeye dönen Erganispor kaldığı yerden devam ediyor. Sarı siyahlı ekip, ilçe tesislerindeki sahada günde tek idmanla ligin ikinci devresine hazırlanıyor.

KANAT’HEDEF ŞAMPİYONLUK’

Erganispor Teknik Sorumlusu Mehmet Kanat, ligin ikinci devresine sorunsuz bir şekilde hazırlandıklarını belirterek, “İkinci devreye arka arkaya maçlar kazanarak bomba gibi bir giriş yapmak istiyoruz. Takım olarak çok iyi durumdayız. Antalya’da da çok iyi bir kamp süreci yaşadık. Bunun meyvesini ligde seri galibiyetlerle almak ve sezon sonunda şampiyon olarak almak istiyoruz. Erganispor olarak bunu başaracak güç ve potansiyele sahibiz” dedi.

BAŞKAN SENVAR’DAN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

Erganispor kulüp başkanı Ekrem Senvar, bir süre önce hayatını kaybeden işadamı Nihat Özdemir’e baş sağlığı mesajında bulundu. Bölge takımlarına verdiği maddi ve manevi destekle gönüllerde taht kuran iş adamı ve TFF başkanvekili Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı İşadamı Nihat Özdemir’in eşi Gülseren Özdemir’in tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybettiğini üzüntüyle öğrendiğini anlatan Senvar, “Sayın Nihat Özdemir’in kıymetli eşi Sayın Gülseren Özdemir’in, Amerika’da tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdiğini büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Merhume Gülseren Özdemir’e Allah’tan rahmet, başta Özdemir Ailesi olmak üzere merhumenin tüm ailesi, yakınları ve sevenlerine başsağlığı diliyorum” dedi.

Share Button

YORUM YAZ


Henüz yorum yapılmamış.