ERGANİ STADYUMU BAKIMA ALINDI

7 Ekim 2015, Çarşamba, 7:53 | Diyarbakır Haberleri, İlçe Haberleri, Spor | Bu Haber 494 kişi tarafından Okundu | 0 yorum
ERGANİ STADYUMU BAKIMA ALINDI.(2)JPG
ERGANİ STADYUMU BAKIMA ALINDI Diyarbakır Süper Amatör Lig ekiplerinden Erganispor, Ergani Gençlerbirliği ile Ergani Yıldızspor’un maçlarını oynadığı Ergani İlçe Şehir Stadyumu, Diyarbakır Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Tarafından bakım ve onarıma alındı. KULÜP BAŞKAN SENVAR’DAN EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR Erganispor kulüp Başkanı Ekrem Senvar, şehir stadının dökülmeye yüz tuttuğunu ve bunun elden geçirilmesi yönündeki çağrılarına kulak […]

ERGANİ STADYUMU BAKIMA ALINDI

Diyarbakır Süper Amatör Lig ekiplerinden Erganispor, Ergani Gençlerbirliği ile Ergani Yıldızspor’un maçlarını oynadığı Ergani İlçe Şehir Stadyumu, Diyarbakır Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Tarafından bakım ve onarıma alındı.

KULÜP BAŞKAN SENVAR’DAN EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR

Erganispor kulüp Başkanı Ekrem Senvar, şehir stadının dökülmeye yüz tuttuğunu ve bunun elden geçirilmesi yönündeki çağrılarına kulak veren başta İl Valimiz Hüseyin Aksoy, ilçe Kaymakamımız Eşref Yonsuz ile Diyarbakır Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Demir olmak üzere katkı sunanlara teşekkür etti.

ERGANİ TAKIMLARININ MAÇLARI ÇERMİK İLÇESİNE ALINDI

Her 3 Ergani takımımın da maçlarını sahalarındaki bakım ve onarım çalışmalarının bitimine kadar Çermik ilçesinde oynayacaklarını dile getiren kulüp Başkanı Senvar, “Stadımızın çevre düzenlemesi, tribün ve soyunma odaları bakım onarımı ve yürüyüş yollarının yenilenmesi çalışmalarına başlamıştır. Bu çalışmanın en geç bir ayda tamamlanması planlanıyor. Biz Ergani’nin 3 takımı olarak sahamızdaki bakım ve onarım çalışmalarının bitinceye kadar maçlarımızı Çermik ilçesinde oynayacağız” dedi.

 

Share Button
Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ


Henüz yorum yapılmamış.