DİCLEKENTİN ATLETLERİ ÇOK BAŞARILI

30 Kasım 2015, Pazartesi, 3:07 | Diyarbakır Haberleri, Genel Haberler, Spor | Bu Haber 567 kişi tarafından Okundu | 0 yorum
DİCLEKENTLİ ATLETLERDEN BÜYÜK BAŞARI
DİCLEKENTLİ ATLETLERDEN BÜYÜK BAŞARI Türkiye Atletizm Federasyonun 2015 yılı faaliyet programında yer alan, Küçükler-Yıldızlar Kulüpler Bölgesel Kros Ligi 2. Kademe yarışmalarında Diyarbakır Diclekent Spor Kulübü üçüncü oldu. Diyarbakır Diclekent Spor Kulübü antrenörü Sadettin Ersan, yaptığı açıklamada, Malatya’da yapılan müsabakalarda küçükler kategorisinde üçüncü olarak Türkiye finallerine katılma hakkını elde ettiklerini söyledi. ERSAN’ ADIMIZI TÜRKİYE FİNALLERİNE YAZDIK’ […]

DİCLEKENTLİ ATLETLERDEN BÜYÜK BAŞARI

Türkiye Atletizm Federasyonun 2015 yılı faaliyet programında yer alan, Küçükler-Yıldızlar Kulüpler Bölgesel Kros Ligi 2. Kademe yarışmalarında Diyarbakır Diclekent Spor Kulübü üçüncü oldu.

Diyarbakır Diclekent Spor Kulübü antrenörü Sadettin Ersan, yaptığı açıklamada, Malatya’da yapılan müsabakalarda küçükler kategorisinde üçüncü olarak Türkiye finallerine katılma hakkını elde ettiklerini söyledi.

ERSAN’ ADIMIZI TÜRKİYE FİNALLERİNE YAZDIK’

Ersan, Malatya Olimpik Atletizm Kros Parkurunda yapılan yarışlarda önemli bir derece elde etmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

Ersan, şöyle dedi: “Adımızı Türkiye finallerine yazdık. Hiçbir kurum ve kuruluşun desteği olmadan önemli bir başarı sağladık. Malatya’da önemli bir derece elde eden sporcularımı kutluyorum. Hedefimiz Türkiye finallerine Diyarbakır’a kupa ve madalya ile dönmektir.”

 

Share Button
Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ


Henüz yorum yapılmamış.