BİSMİLSPOR ZİRAATSPOR MAÇINDADESTEK BEKLİYOR

10 Aralık 2015, Perşembe, 9:15 | İlçe Haberleri, Spor | Bu Haber 688 kişi tarafından Okundu | 0 yorum
BİSMİLSPOR DESTEK BEKLİYOR.(1)JPG
  Diyarbakır Amatör Ligi takımlarından Bismil Belediyespor, Ziraatspor maçında taraftar desteği bekliyor. Bismil Belediyespor Asbaşkanı Ekrem Araz, Pazar günü sahalarında önemli bir karşılaşmaya ev sahipliği yapacaklarını söyledi. Ligin iddialı takımlarından Ziraatspor’u konuk edeceklerini belirten Araz, hedeflerinin bu maçtan mutlaka galibiyetle ayrılmak olduğunu ifade etti. “Son haftalarda peş peşe kritik maçlar oynadık. Birçok oyuncumuzun cezalı olmasına […]

 

Diyarbakır Amatör Ligi takımlarından Bismil Belediyespor, Ziraatspor maçında taraftar desteği bekliyor.

Bismil Belediyespor Asbaşkanı Ekrem Araz, Pazar günü sahalarında önemli bir karşılaşmaya ev sahipliği yapacaklarını söyledi.

Ligin iddialı takımlarından Ziraatspor’u konuk edeceklerini belirten Araz, hedeflerinin bu maçtan mutlaka galibiyetle ayrılmak olduğunu ifade etti.

“Son haftalarda peş peşe kritik maçlar oynadık. Birçok oyuncumuzun cezalı olmasına rağmen bu maçlarda puan kayıpları yaşamadık” diyen Araz, ortak sevdaları Bismil Belediyespor için herkesin Ziaartspor maçında olmaları gerektiğini ifade etti.

Araz, şöyle dedi:

“İlk devrenin sonlarına yaklaştık ve devreyi lider bitirmek istiyoruz. Yönetim, teknik heyet ve futbolcular olarak bu işin bilincindeyiz. Her zaman olduğu gibi bu maçta da en büyük desteğimiz taraftarımız olacaktır.”

 

“Tribünleri doldurun”

Taraftarların Zraatspor maçında kendilerini yalnız bırakmamaları gerektiğini kaydeden Arz, konuşmasına şöyle devam etti:

“Kesinlikle bizi yalnız bırakmasınlar, onlar tribünde, futbolcu ve teknik heyet sahada yüreğini ortaya koyarsa şampiyonluk yolunda büyük bir engeli aşmış oluruz. Onlardan bu hafta sonu tribünleri tıklım tıklım doldurup, karanaval havasında takımlarını desteklemelerini bekliyoruz. Zafere giden yolda tek ses, tek yürek ve tek vücut olmalıyız. Hep birlikte yüreğimizi ortaya koyarsak hedefimize daha kolay ulaşırız.”

Share Button
Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ


Henüz yorum yapılmamış.