AZRAİLLERDEN BAHÇELİ’YE TEPKİ VAR

6 Ağustos 2015, Perşembe, 4:13 | Diyarbakır Haberleri, Siyaset, Spor | Bu Haber 617 kişi tarafından Okundu | 0 yorum
AZRAİLLERDEN BAHÇELİ’YE TEPKİ.
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin “Boğaz’da, yalılarda viskisini yudumlayıp oyunu HDP’ye veren şerefsizler” açıklamasına Diyarbakırspor Azrailler Grubundan tepki geldi.   Azrailler Grubu Başkanı Ramazan Tugay, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, Sayın Bahçeli’nin külhanbeyi, kanun tanımaz ve sokak jargonu tarzı açıklamalarının bir parti liderine yakışmadığını söyledi. TUGAY’BU NASIL BİR SİYASETTİR’ Tugay, şöyle dedi: “Bir parti başkanı çıkmış, […]

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin “Boğaz’da, yalılarda viskisini yudumlayıp oyunu HDP’ye veren şerefsizler” açıklamasına Diyarbakırspor Azrailler Grubundan tepki geldi.

 

Azrailler Grubu Başkanı Ramazan Tugay, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, Sayın Bahçeli’nin külhanbeyi, kanun tanımaz ve sokak jargonu tarzı açıklamalarının bir parti liderine yakışmadığını söyledi.

TUGAY’BU NASIL BİR SİYASETTİR’

Tugay, şöyle dedi: “Bir parti başkanı çıkmış, 6 milyon’dan fazla oy almış HDP’ye ve ona oy verenleri şerefsizlikle suçluyor. Bu nasıl bir siyasettir, bu nasıl bir genel başkandır.”

 

Tugay, kendisi ve dernek olarak en yakın zamanda Devlet Bahçeli’ye maddi ve manevi dava açacaklarını sözlerine ekledi.

Share Button
Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ


Henüz yorum yapılmamış.